109BM12GC2-1
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-1036-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
109BM12GC2-1
תיאור
FAN BLOWER 97.2X33MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 12VDC מלבני/מעוגל - אורך 97.2 מ"מ × גובה 94.5 מ"מ כדור ‎28.9 CFM‎‏ (0.809 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
109BM12GC2-1 דגמים
קטגוריה
רעש
51.5dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
7.2 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
3 מוליכי חוט
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 97.2 מ"מ × גובה 94.5 מ"מ
משקל
‎0.386 lb (175.09 g)‎
רוחב
33.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.600A
זרימת אוויר
‎28.9 CFM‎‏ (0.809 מ"ק/דקה)
תחום מתח
7 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
1.129‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 281.0‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C