109P0524H701
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-2066-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
109P0524H701
תיאור
FAN AXIAL 52X15MM 24VDC WIRE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 52 מ"מ × גובה 52 מ"מ כדור ‎9.0 CFM‎‏ (0.252 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
רעש
27.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
1.2 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
3 מוליכי חוט
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
גודל / מידה
מרובע - אורך 52 מ"מ × גובה 52 מ"מ
משקל
‎0.122 lb (55.34 g)‎
רוחב
15.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.050A
זרימת אוויר
‎9.0 CFM‎‏ (0.252 מ"ק/דקה)
תחום מתח
14 ~ 27.6VDC
לחץ סטטי
0.128‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 31.8‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
60000 שעות ב-60°C