9ADA1201G1002
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-9ADA1201G1002-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9ADA1201G1002
תיאור
120X38MM, ACDC, 100V TO 240V, HI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאווררי Tubeaxial 100 ~ 240VAC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎138.0 CFM‎‏ (3.86 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
הגנת רוטור נעול
יצרן
Sanyo Denki America Inc.
רעש
52.0dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
9.00W
אריזה
תיבה
RPM
4400 RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
100 ~ 240VAC
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.170A
רוחב
38.00 מ"מ
תחום מתח
90 ~ 264VAC