9ADA1201H10021 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Sanyo Denki America Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מאווררי Tubeaxial 100 ~ 240VAC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎118.9 CFM‎‏ (3.33 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
9ADA1201H10021
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-9ADA1201H10021-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9ADA1201H10021
תיאור
120X38MM, ACDC, 100V TO 240V, HI
תיאור מפורט
רעש
48.0dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
6.60W
RPM
3800 RPM
מתח - נומינלי
100 ~ 240VAC
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.130A
רוחב
תחום מתח
90 ~ 264VAC