9S0612P4H011 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Sanyo Denki America Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
9S0612P4H011
מק"ט מוצר של DigiKey
9S0612P4H011-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9S0612P4H011
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎20.5 CFM‎‏ (0.574 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
רעש
24.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
1.32 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
משקל
‎0.122 lb (55.34 g)‎
רוחב
דירוג זרם (אמפר)
0.110A
זרימת אוויר
‎20.5 CFM‎‏ (0.574 מ"ק/דקה)
תחום מתח
5 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
0.160‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 39.8‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C