9TJ24P0H61
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-1995-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9TJ24P0H61
תיאור
FAN IMP MTRZD 133X91MM 24VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מאיצים ממונעים 24VDC עגול - קוטר‎ ‏133 מ"מ כדור ‎226.0 CFM‎‏ (6.33 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
9TJ24P0H61 דגמים
קטגוריה
רעש
61.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
28.8 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏133 מ"מ
משקל
‎1.5 lb (680.4 g)‎
רוחב
91.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.20A
זרימת אוויר
‎226.0 CFM‎‏ (6.33 מ"ק/דקה)
תחום מתח
20.4 ~ 27.6VDC
לחץ סטטי
1.590‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 396.1‏)
חומר - מסגרת
אלומיניום
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C