9W2TM24P4G001
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-9W2TM24P4G001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9W2TM24P4G001
תיאור
FAN IMP MTRZD 100X25MM 24VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מאיצים ממונעים 24VDC עגול - קוטר‎ ‏100 מ"מ כדור ‎71.7 CFM‎‏ (2.01 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
מאפיינים
הגנת רוטור נעול, בקרת PWM, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
65.0dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
16.8 W
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
4 מוליכים חוטיים
מתח - נומינלי
הגנת חדירות
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏100 מ"מ
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
רוחב
25.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.700A
זרימת אוויר
‎71.7 CFM‎‏ (2.01 מ"ק/דקה)
תחום מתח
18 ~ 27.6VDC
לחץ סטטי
2.840‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 708.0‏)
חומר - מסגרת
אלומיניום
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C