389FXBXC-12D
389FXBXC-12D
389FXBXC-12D
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-389FXBXC-12D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
389FXBXC-12D
תיאור
POWER RELAY
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
389FXBXC-12D דגמים
קטגוריה
זרם סליל
120 mA
יצרן
סוג סליל
ללא נעילה
סדרה
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
9.6VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 55°C
מתח סליל
חומר מגע
סגסוגת כסף
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
סוכנות הרשאות
CE, CSA, cURus
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A
סוג ממסר
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
התנגדות סליל
100 Ohms