ATS01N103FT
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS01N103FT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS01N103FT
תיאור
SOFT START 110-480VAC 3A ATS01
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתנע מנוע הספקה 3A עומס
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATS01N103FT דגמים
קטגוריה
מספר המנועים
1
יצרן
Schneider Electric
מתח - עומס
110 ~ 480V
סדרה
זרם - יציאה
3A
אריזה
תיבה
הספק - עומס
1.1 kW
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
99 ~ 528VAC
סוג
מודול
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סוג מנוע
מנוע AC
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C