ATS22D17Q פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Schneider Electric
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אתחול-רך / עצירה 195V ~ 484V הספקה 17A 230 ~ 440V עומס
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
Programming Basic Parameters on the Altistart ATS22 Soft Starter | Schneider Electric Support
ATS22D17Q
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS22D17Q-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS22D17Q
תיאור
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אתחול-רך / עצירה הספקה 17A עומס
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATS22D17Q דגמים
קטגוריה
מספר המנועים
1
יצרן
Schneider Electric
מתח - עומס
230 ~ 440V
סדרה
זרם - יציאה
17A
אריזה
תיבה
הספק - עומס
7500 W
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה
195V ~ 484V
סוג
מודול
ממשק
RS-485
סוג מנוע
מנוע AC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
בקרה / סוג דחיפה
אתחול-רך / עצירה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C