ATS22D88Q
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS22D88Q-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS22D88Q
תיאור
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אתחול-רך / עצירה הספקה 88A עומס
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATS22D88Q דגמים
קטגוריה
מספר המנועים
1
יצרן
Schneider Electric
מתח - עומס
230 ~ 440V
סדרה
זרם - יציאה
88A
אריזה
תיבה
הספק - עומס
5500 W
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מתח - הספקה
195V ~ 484V
סוג
מודול
ממשק
RS-485
סוג מנוע
מנוע AC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
בקרה / סוג דחיפה
אתחול-רך / עצירה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C