ATS480D62Y
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS480D62Y-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS480D62Y
תיאור מפורט
אתחול-רך / עצירה הספקה 62A עומס
מודלים EDA/CAD
ATS480D62Y דגמים
מתח - עומס
208 ~ 690V
סדרה
זרם - יציאה
62A
הספק - עומס
45000 W
מתח - הספקה
110V ~ 230V
טמפרטורת פעולה
-15°C ~ 60°C