ATS480D88Y
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS480D88Y-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS480D88Y
תיאור מפורט
אתחול-רך / עצירה הספקה 88A עומס
מודלים EDA/CAD
ATS480D88Y דגמים
מתח - עומס
208 ~ 690V
סדרה
זרם - יציאה
88A
הספק - עומס
75000 W
מתח - הספקה
110V ~ 230V
טמפרטורת פעולה
-15°C ~ 60°C