BMH1001T22A1A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMH1001T22A1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMH1001T22A1A
תיאור
MOTOR 100MM IP65 NOKEY ENC MULTI
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 6000 RPM 900W 240VAC
מודלים EDA/CAD
BMH1001T22A1A דגמים
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
467.3 / 3300
סדרה
הספק - נקוב
900W
מתח - נומינלי
240VAC