BMH1002P06A2A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMH1002P06A2A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMH1002P06A2A
תיאור
MOTOR 100MM IP54 NOKEY ENC SINGL
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 6000 RPM 1.6kW 480VAC
מודלים EDA/CAD
BMH1002P06A2A דגמים
קטגוריה
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
552.3 / 3900
הספק - נקוב
1.6kW
Servomotor, מנוע סרוו
תצורת הסיומת
מחבר
מתח - נומינלי
480VAC