BMH2051P31A1A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMH2051P31A1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMH2051P31A1A
תיאור
MOTOR 205MM IP65 KEY ENC SINGLE1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 3800 RPM 480VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BMH2051P31A1A דגמים
קטגוריה
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
3653.5 / 25800
יצרן
Schneider Electric
הספק - נקוב
5.4kW
סדרה
גודל / מידה
מרובע - 8.071‏ אינץ' x‏ 8.071‏ אינץ' (205.00‏ מ"מ x‏ 205.00‏ מ"מ)
אריזה
תיבה
קוטר - גל
1.500‏ אינץ' (38.10‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
אורך - גל ומסב
סוג
מנוע AC
מרווח חור הרכבה
פונקציה
Servomotor, מנוע סרוו
תצורת הסיומת
מחבר
מתח - נומינלי
480VAC