BMI1002T07A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMI1002T07A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMI1002T07A
תיאור
MOT 1P 100MM IP54 1,3KW NKY ENC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 6000 RPM 1.3kW מוחלט 115 ~ 230VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BMI1002T07A דגמים
קטגוריה
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
764.7 / 5400
יצרן
Schneider Electric
הספק - נקוב
1.3kW
סדרה
סוג מקודד
מוחלט
אריזה
תיבה
גודל / מידה
מרובע - 3.937‏ אינץ' x‏ 3.937‏ אינץ' (100.00‏ מ"מ x‏ 100.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
קוטר - גל
0.750‏ אינץ' (19.05‏ מ"מ)
סוג
מנוע AC
אורך - גל ומסב
פונקציה
Servomotor, מנוע סרוו
מרווח חור הרכבה
מתח - נומינלי
115 ~ 230VAC