BMI1003P21F
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMI1003P21F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMI1003P21F
תיאור
MOT 3P 100MM IP65 2,2KW NKY ENC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 6000 RPM מוחלט 208 ~ 480VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BMI1003P21F דגמים
קטגוריה
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
1020 / 7200
יצרן
Schneider Electric
הספק - נקוב
2.1kW
סדרה
סוג מקודד
מוחלט
אריזה
תיבה
גודל / מידה
מרובע - 3.937‏ אינץ' x‏ 3.937‏ אינץ' (100.00‏ מ"מ x‏ 100.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
קוטר - גל
0.750‏ אינץ' (19.05‏ מ"מ)
סוג
מנוע AC
אורך - גל ומסב
פונקציה
Servomotor, מנוע סרוו
מרווח חור הרכבה
מתח - נומינלי
208 ~ 480VAC