LC1D115SD זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Schneider Electric
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 115 A 72VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D115SD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D115SD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D115SD
תיאור
CONTACTOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D115SD דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
VAC‏1000‏, VDC‏300‏ - מקס'
יצרן
Schneider Electric
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
54VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
10.8VDC
מתח סליל
72VDC
זמן פעולה
35 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
75 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
115 A