LC1D12EL
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D12EL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D12EL
תיאור
TESYS 3P CTR 9A AC3 5.5KW 1NO1NC
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 12 A 48VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D12EL דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
38.4VDC
מתח מחייב-שחרור
4.8VDC
מתח סליל
48VDC
זמן פעולה
88.55 ms
זמן שחרור
30 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
12 A