LC1D12M7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D12M7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D12M7
תיאור
TESYS CONTACTOR 3P AC3 12A 220VA
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 12 A 220VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D12M7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
187VAC
מתח מחייב-שחרור
66VAC
מתח סליל
220VAC
זמן פעולה
22 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
12 A