LC1D18ABD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D18ABD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D18ABD
תיאור
DECA CONTACTOR 18A 3P 24V DC SNA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 32 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
זמן פעולה
63 ms
זמן שחרור
20 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
32 A