LC1D18BL
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D18BL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D18BL
תיאור
TESYS 3P CTR 18A AC3 9KW 1NO1NC
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 18 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה
מודלים EDA/CAD
LC1D18BL דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
18 A
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
סדרה
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
88.55 ms
מתח סליל
24VDC