LC1D18F7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D18F7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D18F7
תיאור
TESYS CONTACTOR 18A 1F+1O 110V 5
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 18 A 110VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D18F7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
93.5VAC
מתח מחייב-שחרור
33VAC
מתח סליל
110VAC
זמן פעולה
22 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
18 A