LC1D18N7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D18N7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D18N7
תיאור
TESYS CONTACTOR 3P AC3 18A 415VA
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 18 A 415VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D18N7 דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
18 A
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
סדרה
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
VAC‏352.8‏
מתח סליל
415VAC