LC1D18Q7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D18Q7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D18Q7
תיאור
TESYS CONTACTOR 3P AC3 18A 380VA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 18 A 380VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D18Q7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
יצרן
Schneider Electric
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
323VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
VAC‏114‏
מתח סליל
380VAC
זמן פעולה
22 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
18 A