LC1D25N7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Schneider Electric
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 25 A 415VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D25N7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D25N7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D25N7
תיאור
TESYS3P CTR25A AC3 11KW1NO1NC415
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D25N7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
יצרן
Schneider Electric
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
VAC‏352.75‏
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
VAC‏124.5‏
מתח סליל
415VAC
זמן פעולה
1.5 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
1.5 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A