LC1D32BL
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D32BL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D32BL
תיאור
TESYS 3P CTR 32A AC3 15KW 1NO1NC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 32 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D32BL דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
32 A
יצרן
Schneider Electric
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
סדרה
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
88.55 ms
מתח סליל
24VDC