LC1D32N7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D32N7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D32N7
תיאור
TESYS3P CTR32A AC3 15KW1NO1NC415
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 32 A 415VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D32N7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
VAC‏352.8‏
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
VAC‏124.5‏
מתח סליל
415VAC
זמן פעולה
22 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
32 A