LC1D38F7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D38F7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D38F7
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 38 A 110VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D38F7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
88VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
33VAC
מתח סליל
110VAC
זמן פעולה
22 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
38 A