LC1D38JL
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D38JL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D38JL
תיאור
TESYS CONTACTOR
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 38 A 12VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D38JL דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
9.6VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
מתח סליל
12VDC
זמן פעולה
88.55 ms
זמן שחרור
30 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
38 A