LC1D38P7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D38P7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D38P7
תיאור
TESYS CTR 38 AC3 18.5KW1NO1NC230
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 38 A 230VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D38P7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
184VAC
מתח מחייב-שחרור
69VAC
מתח סליל
230VAC
זמן פעולה
22 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
38 A