LC1D38Q7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D38Q7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D38Q7
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 38 A 380VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D38Q7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
VAC‏304‏
מתח מחייב-שחרור
VAC‏114‏
מתח סליל
380VAC
זמן פעולה
22 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
38 A