LC1D40AFE7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D40AFE7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D40AFE7
תיאור
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 40 A 115VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D40AFE7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
97.8VAC
מתח מחייב-שחרור
34.5VAC
מתח סליל
115VAC
זמן פעולה
26 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A