LC1D40AG7 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Schneider Electric
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 40 A 120VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D40AG7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D40AG7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D40AG7
תיאור
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D40AG7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
102VAC
מתח מחייב-שחרור
36VAC
מתח סליל
120VAC
זמן פעולה
26 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A