LC1D50A6SD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D50A6SD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D50A6SD
תיאור
TESYS 3P EVLK CTR 50A22KW AC3 72
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 50 A 72VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D50A6SD דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
יצרן
Schneider Electric
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
סדרה
תצורת הסיומת
זיז תיבה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
54VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
7.2VDC
מתח סליל
72VDC
זמן פעולה
57.5 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
24 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A