LC1D50AFE7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D50AFE7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D50AFE7
תיאור
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 1
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 50 A 115VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D50AFE7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
VAC‏97.75‏
מתח מחייב-שחרור
34.5VAC
מתח סליל
115VAC
זמן פעולה
26 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A