LC1D65BD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D65BD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D65BD
תיאור
CONTACTOR
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 65 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D65BD דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
65 A
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
סדרה
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
מתח מחייב-פעולה
18VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC