LC1D65F7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D65F7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D65F7
תיאור
3P CONT 65A AC3 30KW 1NO 1NC 110
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 65 A 110VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D65F7 דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
65 A
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
סדרה
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
מתח מחייב-פעולה
88VDC
מתח מחייב-שחרור
11VDC
מתח סליל
110VDC