LC1D65G7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D65G7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D65G7
תיאור
3P CONT 65A AC3 30KW 1NO 1NC 120
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 65 A 120VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D65G7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
96VAC
מתח מחייב-שחרור
36VAC
מתח סליל
120VAC
זמן פעולה
26 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
65 A