LC1D80AN7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D80AN7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D80AN7
תיאור
TESYS 3P EVLK CTR 80A 37KW AC3 4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 415VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D80AN7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
יצרן
Schneider Electric
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
VAC‏332‏
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
VAC‏124.5‏
מתח סליל
415VAC
זמן פעולה
26 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A