LC1D80B7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D80B7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D80B7
תיאור
3P CONT 80A AC3 37KW 1NO 1NC 24V
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 24VAC סליל הרכבה בשלדה
מודלים EDA/CAD
LC1D80B7 דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
35 ms
מתח סליל
24VAC