LC1D80BW
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D80BW-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D80BW
תיאור
CONTACTOR TESYS DECA80A 3P 24V D
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D80BW דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
18VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
זמן פעולה
130 ms
זמן שחרור
35 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A