LC1D80FE7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D80FE7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D80FE7
תיאור
CONTACTOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 115VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1D80FE7 דגמים
קטגוריה
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
יצרן
Schneider Electric
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A
סדרה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
אריזה
תיבה
מאפיינים
מגעי עזר
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-פעולה
97.8VAC
מתח סליל
115VAC
מתח מחייב-שחרור
34.5VAC