LC1D80M5
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D80M5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D80M5
תיאור
CONTACTOR TESYS DECA 80A 3P 220V
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 220VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D80M5 דגמים
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A
סדרה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מתח מחייב-פעולה
187VAC
מתח סליל
220VAC
מתח מחייב-שחרור
66VAC