LC1D80M7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D80M7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D80M7
תיאור
CONTACTOR TESYS DECA 80A 3P 220V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 220VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D80M7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
187VAC
מתח מחייב-שחרור
66VAC
מתח סליל
220VAC
זמן פעולה
35 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
20 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A