LC1D80U7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D80U7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D80U7
תיאור
3P CONT 80A AC3 37KW 1NO 1NC 240
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 240VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D80U7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
204VAC
מתח מחייב-שחרור
72VAC
מתח סליל
240VAC
זמן פעולה
35 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
20 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A