LC1D95BD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D95BD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D95BD
תיאור
CONTACTOR 95A 1F+1O 24V CC
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 95 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D95BD דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
1000VAC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
20.4VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
זמן פעולה
130 ms
זמן שחרור
35 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
95 A