LC1D95FE7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D95FE7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D95FE7
תיאור
CONTACTOR
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 95 A 115VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D95FE7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
VAC‏97.75‏
מתח מחייב-שחרור
34.5VAC
מתח סליל
115VAC
זמן פעולה
35 ms
זמן שחרור
20 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
95 A