LC1D95N7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D95N7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D95N7
תיאור
3P CONT 80A AC3 45KW 1NO 1NC 415
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 95 A 415VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D95N7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
1000VAC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
VAC‏352.75‏
מתח מחייב-שחרור
VAC‏124.5‏
מתח סליל
415VAC
זמן פעולה
35 ms
זמן שחרור
20 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
95 A